Urodziny w przedszkolu niepublicznym „Bajkoland” to bogata oferta specjalnie dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego rodzica.

Przedszkole „Bajkoland” pomoże Państwu spełnić marzenia dziecka…

Zajmujemy się przygotowaniem zaproszeń, zorganizujemy niezapomnianą zabawę, konkursy i liczne atrakcje (np. malowanie buzi, balony, loterie, maszyna do puszczania baniek, loteria fantowa itp.), zapewnimy urodzinowy wystrój sali. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymają specjalne dyplomy, a Rodzice zdjęcia z imprezy. Możemy zapewnić również: tort urodzinowy, świecę- fontannę, szampana dla dzieci, czapeczki, gwizdki itp.

Możecie Państwo wybierać spośród mnogości tematów urodzin:

• W podwodnym świecie
• Pidżama party
• Akademia Pana Kleksa
• Przygody Złomka i McQueena

Na zamówienie stworzymy scenariusz na dowolny temat

Każda oferta urodzinowa obejmuje:

Cennik:

Dwugodzinna zabawa (do 10 dzieci) przeprowadzona przez jednego animatora wynosi 290zł.

Trzygodzinna zabawa (do 10 dzieci) przeprowadzonej przez jednego animatora wynosi 390zł.

Wszystkie podane ceny są ważne dla imprezy zamówionej min. 2 tygodnie przed jej datą.

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola niepublicznego „Bajkoland” mogą skorzystać z 10% rabatu.

Dodatkowo możemy zapewnić:

Chcemy, aby dzieci wychodząc z naszej imprezy były bogatsze o nowe umiejętności, doświadczenia i wiedzę.

Zapewniamy niesamowitą zabawę i wspomnienia na długie lata !!!