20 grudnia jak co roku w naszym przedszkolu odbyła się wspólna Wigilia. Wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Dzieci wspólnie zjadły „Wigilijną Kolację”, śpiewały kolędy. Nastrój był przejmujący i świąteczny. 13 stycznia 2014Nawigacja wpisówPoprzedniePoprzedni wpis:JASEŁKANastępneNastępny wpis:Wycieczka do Teatru „Przypadki doktora Bonifacego Trąbki”Inne podobneAktualności – przeniesione na facebook12 października 2019WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI NOWA HOLANDIA16 czerwca 2016TYLKO U NAS !!! INTERAKTYWNY „MAGICZNY DYWAN”31 stycznia 2016Wyniki ewaluacji przedszkola przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty22 stycznia 2016WAKACJE W PRZEDSZKOLU30 czerwca 2015ZAJĘCIA NAUKI PŁYWANIA NA BASENIE3 grudnia 2014WYCIECZKA- WYSTAWA KLOCKÓW LEGO2 grudnia 2014BAL ANDRZEJKOWY28 listopada 2014PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA27 listopada 2014WYCIECZKA DO PARKU OLIWSKIEGO13 listopada 2014TEATR RABCIO „KIEDY KRÓLA BOLI ZĄB”7 listopada 2014BAL POTWORKÓW31 października 2014