BIO – Wyżywienie

ZIELONA KUCHNIA BIO

Wiemy jak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka jest właściwe żywienie. Jest gwarantem dobrego samopoczucia, zdrowia i zgrabnej sylwetki dziecka, a także w ogromnym stopniu wpływa na zdolność jego koncentracji i wydajność. Dlatego naszym podopiecznym serwujemy zdrowe posiłki stworzone z ekologicznych produktów najwyższej jakości. Są przygotowywane przez doświadczonych dietetyków z dbałością o ich skład i smak.

Szczególną uwagę poświęcamy wyborowi składników, z których przygotowujemy posiłki w „Zielonej Kuchni”. Dlatego dzieci w naszym przedszkolu spożywają tylko starannie wyselekcjonowane warzywa i owoce, mięso z hodowli naturalnych oraz najwyższej jakości produkty zbożowe.

Naszym celem jest zaszczepienie w dzieciach radości ze spożywania zdrowego jedzenia. Dbamy o to, żeby każdy przedszkolak miał zadowolony brzuszek.

Żywienie ma znaczenie! A „Zielona Kuchnia” to połączenie kreatywności, pasji i doświadczenia.